İktidarhaber.com'a Hoş Geldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,89 / Satış: 5,92
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,56

Her yerden işlem yaptıran SnapEx Pro

Her yerden işlem yaptıran SnapEx Pro
  • 01.12.2019
  • 9 kez okundu

ShiftDelete.Net olarak farklı incelemelerimize devam ediyoruz. Bu videomuzda dilediğiniz her yerden kripto paralarınız için işlem yapabileceğiniz SnapEx Pro uygulaması özellikleri bizlere neler sunuyor, SnapEx Pro uygulama kolaylıkları neler yakından bakıyoruz

SnapEx Pro uygulaması özellikleri

Kripto para birimleri ile ilgilenenler için önemli bir özellik olan her yerden işlem yapabilme ve bu işlemleri yaparken hızlı olabilme ihtiyaçlarını çok rahat bir şekilde sağlayan SnapEx Pro uygulama kolaylıkları neler sizlere bu videoda anlatıyoruz.

SnapEx Pro uygulama kolaylıkları

SnapEx Pro uygulama kolaylıkları ilk olarak Türkçe oluşu ile karşımıza çıkıyor. Uygulamada işlem yaparken tamamen Türkçe bir arayüz ile karşılaşıyor ve işlem yaparken herhangi bir soru işareti aklınızda kalmıyor. SnapEx Pro uygulaması oldukça minimalist bir tasarıma sahip ve tasarımsal olarak herhangi bir kafa karışıklığına yer vermeyen uygulama kullanıcılara ciddi seviyede kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bu uygulama ile kripto para alım satımı yapabilirken, kaldıraçlı işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Yani SnapEx Pro uygulaması ile sadece alımsatım değil farklı alternatif işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.Bu alternatif işlemlerinizi gerçekleştirirken size sunulan seçenekler ve uygulama kolaylığı ile işlemlerinizi rahat bir şekilde yaparken devamlı olarak kontrol etmenize de gerek kalmıyor.

Uygulamanın bir diğer  önemli yanı ise referans sistemine sahip olması. Arkadaşlarınızı uygulamayı kullanmak için davet ettikçe yüzde 38’e kadar kazanç sağlama imkanına sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca uygulamaya her gün girerek veya uygulama içerisinde istenilen şartları yerine getirerek belli oranlarda kazanç salayabiliyorsunuz.

Kısacası diğer rakiplerinden ayrılan özellikleri ile karşımıza çıkan uygulama, kullanıcılar için oldukça güzel imkanlara sahip. Referans programı, kaldıraçlı işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilmeniz ve en önemlisi de uygulamanın Türkçe olması oldukça önemli.

SnapEx’e kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz
Bu linkten kayıt olursanız bir hafta içerisinde ekstra 1000 SNAP puanı kazanabilirsiniz. Ortalama 10 usd değerinde olan bu puanları SnapEx’te işlem yaparken ödeyeceğiniz hizmet ücreti yerine kullanabilirsiniz. Ayrıca SnapEx’i sosyal medya hesaplarından takip etmek isterseniz

SnapEx Facebook Sayfası:

https://www.facebook.com/snapextech

SnapEx Twitter Hesabı:

https://t.me/snapexturkiye

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

samsun sohbet