İktidarhaber.com'a Hoş Geldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,88 / Satış: 5,91
€ EURO → Alış: 6,48 / Satış: 6,51

Arçelik Imperium SilentPro inceleme!

Arçelik Imperium SilentPro inceleme!
  • 21.06.2019
  • 17 kez okundu

Teknolojik incelemelerimize farklı özellikler ile karşımıza çıkan toz torbasız süpürge Arçelik Imperium SilentPro inceleme ile devam ediyoruz. Arçelik Imperium SilentPro özellikleri ile Avrupa’nın ve Türkiye’nin en sessiz toz torbasız süpürgesi olmayı başarıyor. İşte en sessiz süpürge ve farklı özellikleri.

Arçelik Imperium SilentPro özellikleri ile ödül almayı başarıyor

Arçelik, Imperium SilentPro süpürgesi ile kullanıcılara farklı bir deneyim sunuyor. Süpürge Avrupa ve Türkiye’nin en sessiz süpürgesi olmasının yanında dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından biri olan Red Dot Design Award’da 2017 yılında tasarım ödülü alıyor. Süpürge bu ödüllerin yanında kullanıcılar için farklı kolaylıklarla da geliyor. İşte Imperium SilentPro inceleme ve tüm detaylar!

Arçelik Imperium SilentPro inceleme 

Teknolojik olarak karşımıza farklı özellikler ile çıkan Arçelik’in yeni nesil süpürgesi, kullanıcılar için oldukça kullanışlı ve rahat bir süpürge. Süpürgenin başlığında bulunan kontrol noktası ile süpürgenin yanına eğilmeden süpürgeyi ve süpürge modlarını tamamen kontrol edebiliyorsunuz.

Süpürge başlığının üzerindeki kontrol merkezi sayesinde yanına gitmeden açıp, kapatabildiğiniz veya farklı modlar arasında geçiş yapabildiğiniz süpürge bu özellikler ile kullanıcısına 12 metre  özgür bir alan sunuyor. Yeni nesil süpürge, 4 farklı mod ile karşımıza çıkıyor. Temizlenmesi gereken veya temizlenmesi gereken kirler için süpürgenin gücünü ayarlayabiliyoruz. Burada karşımıza çıkan en güzel detay ise, yeni nesil süpürgenin en düzey performans ile çalışıyorken bile sessiz kalabilmesi.

Arçelik Imperium SilentPro, A sınıfı toz tutma performansı ve tozların % 99.98’ini tutmayı başaran çift Hepa filtresi (Hepa 13+Epa 10) ile tozları mükemmel bir orada temizleyebiliyor. 450 Watt gücündeki motoru, enerji tasarrufu sağlayabilmenin yanında üst düzey performansı sayesinde 2300 Watt gücündeki bir süpürge ile aynı gücü verebiliyor.

En sessiz toz torbasız süpürge olan Imperium SilentPro, kolay temizlenen 3L kapasiteli anti-statik toz haznesi, tozların hazneye yapışmasını ve tozların havaya dağılmasını engelliyor. Daha detaylı bilgelere videomuzdan ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ