İktidarhaber.com'a Hoş Geldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,69 / Satış: 5,71
€ EURO → Alış: 6,40 / Satış: 6,43

Arçelik 6566 akıllı bulaşık makinesini inceledik!

Arçelik 6566 Bulaşık Makinesi inceleme videosuyla karşınızdayız. Bu videomuzda Arçelik’in AutoDose özellikli bulaşık makinesi modeline yakından bakıyoruz.

Arçelik 6566 akıllı bulaşık makinesini inceledik!
  • 28.04.2019
  • 12 kez okundu

Arçelik 6566 Bulaşık Makinesi inceleme videosuyla karşınızdayız. Bu videomuzda Arçelik’in AutoDose özellikli bulaşık makinesi modeline yakından bakıyoruz.

Teknoloji günlük yaşantımızı çok daha verimli şekilde kullanabilmemiz için sürekli olarak gelişiyor. Evimizde de hayatımızı kolaylaştıran akıllı ürünlerin sayısı giderek artıyor. Bu ürünler arasında bulaşık makinelerini de saymak mümkün. Biz de bu videomuzda, hayatımızı kolaylaştıran Arçelik 6566 Akıllı Bulaşık Makinesi modelini mercek altına alıyoruz.

Arçelik 6566 Bulaşık Makinesi inceleme

Nesnelerin İnterneti ile beraber teknoloji, internete bağlı olan pek çok cihazda karşımıza çıkıyor. Bu cihazlar arasında beyaz eşyaları da saymak mümkün. Söz konusu teknolojilerin gelişmesi birçok açıdan kullanıcıların hayatını kolaylaştıyor. Arçelik 6566 Bulaşık Makinesi inceleme videosunda da makinenin sahip olduğu teknolojilere ve hayatı nasıl kolaylaştırdığına yakından bakıyoruz.

İsterseniz şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri Arçelik 6566 Bulaşık Makinesi inceleme videosuyla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Arçelik 6566 Bulaşık Makinesi özellikleri

Arçelik 6566 Bulaşık Makinesi özellikleri arasında ilk dikkat çeken AutoDose Akıllı Ölçüm Teknolojisi. Bu teknoloji sayesinde bulaşık makinesi çok daha ekonomik ve sağlıklı bir şekilde kullanılabiliyor. Deterjan haznesini bir kez doldurmayla bir aya kadar yıkama süresi vaat eden teknoloji, kısa programlarda da kalıntı bırakmadan temizlik yapabilmesiyle öne çıkıyor. Teknoloji, seçilen programa göre ideal deterjan miktarını belirliyor. Böylece kullanıcısına önemli bir tasarruf sağlıyor.

Hem tablet hem de sıvı deterjanlarla birlikte çalışan Arçelik 6566 Bulaşık Makinesi’nde, AutoDose teknolojisinden faydalanmak için sıvı deterjan kullanmak gerekiyor.

Makine, içinde deterjan azaldığı zaman bir uyarı göndererek sizi bundan haberdar ediyor. Bu aşamada Arçelik 6566’nın HomeWhiz özelliği de öne çıkıyor. Akıllı telefon, tablet ya da televizyon ile bağlantı kurulabilen makine, deterjan seviyesini uzaktayken bile görmenizi sağlıyor. Bu teknoloji sayesinde makineyi uzaktan çalıştırmak da mümkün. HomeWhiz uygulaması sayesinde, servis ürüne uzaktan erişebiliyor. Böylelikle bir sorun olduğu zaman servis doğrudan o sorunu çözmek için evinize geliyor.

A++ enerji sınıfında olan Arçelik 6566, düşük enerji tüketimi sağlıyor. Makinede 6 farklı yıkama programı bulunuyor. Bu sayede her türden bulaşığı başarılı bir şekilde yıkayabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ