İktidarhaber.com'a Hoş Geldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,08 / Satış: 6,10
€ EURO → Alış: 6,83 / Satış: 6,86

silimci, beton silimci, mermer silimci

silimci, beton silimci, mermer silimci
  • 17.03.2018
  • 154 kez okundu

Beton Silimci

Deforme olmuş yüzeylerin ilk günkü görüntüsüne ulaşmak için beton silimci hizmetinden yararlanabilirsiniz. Özellikle endüstriyel kuruluşlarda betonun yüzeyi son derece önemlidir. Bu yüzeyde herhangi bir bozulma olması, yapılan işi de aksatabilir. Firma olarak bozulan yüzeyleri tekrar temiz ve parlak haline döndürürüz.

Beton Silimci Hizmetleri

Beton silme işlemleri asla bir yüzey kaplaması değildir. Doğal karışım ilaçlar ile yüzeyin eski haline getirilmesidir. Ayrıca beton silimci işlemleri sırasında asla kimyasal içerikli ve zemine zarar veren ilaçlar kullanılmaz. Tüm kullanılan yüzey temizleyicileri doğa ile dosttur. Uzman ekibimiz ve kaliteli malzemelerimiz birleştiğinde yüzeylerinizin istediğiniz görünüme ulaşmasını da sağlarız. Pürüzlü yüzeylerden kurtulmak isteyenler için en doğru adres firmamız olacaktır.

Beton Silimci İşlemleri

Firmamız sadece beton kaplı olan yüzeylerin parlatılmasını ve eski haline getirilmesini sağlamaz. Aynı zamanda mermer yüzeyleri için de hizmet sunar. Mermer silimci hizmetimiz ile mermer yüzeylerinizdeki deformeleri kısa sürede ortadan kaldırır. Türkiye’nin her yerinden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede kaliteli hizmete uygun fiyat seçenekleri ile ulaşabilirsiniz.

betonsilimi.net

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ