İktidarhaber.com'a Hoş Geldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,81 / Satış: 5,83
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,57

İş güvenliği Osgb , iş sağlığı ve güvenliği

İş güvenliği  Osgb ,  iş sağlığı ve güvenliği
  • 08.04.2018
  • 176 kez okundu

Verimli İş Güvenliği Hizmetleri

İş güvenliği konusu günümüzün çalışma şartlarından devlet politikası olarak en çok dikkat edilen konuların başında gelmektedir. Hatta bu güvenlik kurallarına uymayan iş yerleri çok büyük para cezaları ile karşı karşıya gelmektedir.

İnternet sitemiz bu konuda her türlü işletmeye profesyonel bir iş güvenliği rehberlik hizmeti sunmaktadır. Sunduğumuz bu hizmet sayesinde iş yeriniz iş güvenliği ile ilgili mevzuata tam olarak hazır hale gelmekte ve gerekli belgeleme hizmetleri de yine firmamız tarafından sizin adına yapılmaktadır.

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Hizmeti

İnternet sitemiz üzerinden sizinle ayrıntılarını paylaştığımız Osgb hizmeti ile iş yerlerinin iş güvenliği ve iş sağlığı konusunda tüm çalışmalarını ve faaliyetlerini eksiksiz ve yasal çerçeve içerisinde yapılması konusunda her türlü rehberlik faaliyetini sergilemekteyiz.

Kullandığımız web tabanlı iş güvenliği yazılımı ile il yerinizin iş sağlığı ve güvenliği konusunda gerekli doküman ve belgelerin profesyonel bir şekilde arşivlenerek gerekli olduğu analarda rahat bir şekilde kullanabilmenizi sağlamaktadır. Bu sayede tüm yasla prosedüre en ince ayrıntısına kadar uyulmaktadır.

www.atakimiosgb.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ