İktidarhaber.com'a Hoş Geldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,94
€ EURO → Alış: 6,56 / Satış: 6,59

Play Store iade politikasında değişikliğe gidiyor!

Play Store iade politikasında değişikliğe gidiyor!
  • 14.06.2019
  • 26 kez okundu

Play Store üzerinden yanlışlıkla yapılan alışverişlerde olduğu gibi, beğenmediğiniz satın alımları da iade etme imkanınız bulunuyor. Bu gibi durumlarda iade işlemleriniz genelde oldukça kısa sürelerde tekrardan hesap bakiyenize yansımaktaydı. Google Play Store iade politikasında yaptığı değişiklikle birlikte bu durumda değişikliğe gitti.

Play Store iade politikasında değişikliğe gidiyor!

Google Play Store’un destek sayfalarında yapılan değişiklikle birlikte, iade politikalarında bir takım değişikliğe gidildiği gözüktü. Geri ödeme süresinin daha önceden yaklaşık on beş dakika olarak belirtildiği alan, yapılan güncelleme ile birlikte dört gününe kadar sürebilir şeklinde yenilendi. Yani daha önceden oldukça hızlı bir şekilde aktarılan geri ödemeler, artık biraz daha geç bir şekilde iade edilebilir.

Bu gibi durumlarda araya hafta sonunu da katarsak satın aldığınız uygulama veya hizmetin tarafınıza geri ödenmesi yaklaşık bir hafta kadar sürebilir. Bu değişikliğin temelde sebebinin iadenin çok kolay olması sebebiyle, pek çok kişinin kısa denemeler amacıyla yaptığı satın alımlar olduğunu söyleyebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

samsun sohbet